Saç uzmanı Dr. Resul Yaman, 2005 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde okurken Dr. Yaman’ın bizzat yaşadığı saç dökülmesi sorunları, saç ekimi alanına olan ilgisinin artmasına neden oldu.

Bunun üzerine bu alanda araştırmalara başladı ve saç ekiminin saç dökülmesine kalıcı bir çözüm sunduğunu kısa sürede fark etti. Anlayışını ilerletmek için bir saç ekim kliniğinde asistan olarak çalıştı. Hatta 2008 yılında kendi saçına saç ekimi bile yaptırdı.
2009 yılında kendi kliniğini açan Dr. Yaman, kendi saç dökülmesi sorununu çözme arayışı olarak başladığı şeyi hayatının işi ve amacı haline getirdi. Alanındaki tüm gelişmeleri titizlikle takip ederek gerekli sertifikaları almıştır.

Dr. Resul Yaman, DHI saç ekimi yöntemiyle ilgili inovasyon çalışmalarını da yürütmüştür. Saç ekimi sürecinin maksimum güvenilirlikle ilerlemesini sağlamak için kendi geliştirdiği 3SE metodolojisini kullanıyor.

Eğer saç dökülmesine bağlı olarak saçlarda incelme gibi sorunlar yaşıyorsanız Dr. Resul Yaman Saç Ekim Kliniği ile iletişime geçmenizi öneririz. Uzman Dr. Resul Yaman tedavilerinin sonuçlarının öncesi ve sonrası saç ekimini tekrar gözden geçirmenizi öneririz.