NEWS This is the latest News !

Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanımız genel teşhis ve tedavi hizmetleri başta olmak üzere pek çok alanda kadın hastalarımıza kaliteli hizmet sunmaktadır. Op. Dr. Sevtap Alkan riskli ve normal gebeliklerin takibi, doğum, doğum kontrol yönetimleri, genital estetik alanlarında bilinen profesyonel bir uzmandır.

Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde hastalarımız uluslararası standartlarda teşhis ve tedavi hizmetleri almaktadır. Doktorumuz ve ekibi hastaların tüm sağlık ihtiyaçlarını en kaliteli ve etkili şekilde yerine getirmektedir.

Op. Dr. Sevtap Alkan vajina estetiği, labioplasti, hudoplasti operasyonları ile kadınların özgüvenlerini tekrar kazanmalarına destek olmaktadır. Ayrıca uzman doktorumuz enfeksiyonel hastalıklar, adet düzensizliği, kasık ağrısı gibi konularda hastalarını tedavi etmektedir. Üstelik Op. Dr. Sevtap Alkan jinekolojik kanserler konusunda profesyoneldir.

Kadın hastalıkları kliniğimizde doktorumuz ve ekibi anne adaylarına şefkatle destek olup, süreci anne ve bebek açısından mükemmel şekilde takip etmektedir. Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde doğan tüm bebeklere en iyi şekilde bakım verilmektedir. Sonuç olarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğimiz annelerin ve bebeklerin sağlığına önem verip gerekli tüm planlamayı yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

Genital2
Vajina Estetiği Nedir?

Vajinal estetik operasyonlarında genelde estetik olarak değil, işlevsel olarak bir yenileme sağlamak hedefleniyor.

Kadin4
Labioplasti Nedir?

Labioplasti son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan estetik işlemlerin başında geliyor. Önceleri bu işlemi sadece ünlü kişiler yaptırıyordu.

Kadin1
Genital Estetik

Genital estetik operasyonları görece kısa sürer. Başka bir deyişle bu estetik işlemler 1 veya 2 saat sürmektedir.

Ebr_zdmr@ebr_zdmr
Read More
Sizi çok seviyorum sevtap hocam. Kızımın doğumunda yanımda siz vardınız hiç değişmemişsiniz. Sizi görmek çok güzel
Safiye Saydemir@safiye_saydemir
Read More
Sevtap hocam kızımın doktoru Allah razı olsun sizden sizin sayenizde çok iyi şimdi 13 yaşında
Elçin Berrin@elcin_berrin
Read More
Sevtap hocam can doktorum gerçekten hekim gerçekten çok başarılı hocam
Previous
Next
Op. Dr. Sevtap alkan​

Op. Dr. Sevtap ALKAN​

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı