NEWS This is the latest News !

Hastanemizde doktorlarımız tanı, tedavi ve takip süreçlerinin tümünde laboratuvar hizmetleri analizlerinden yararlanır. Yaman Cerrahi Tıp Merkezi olarak doğru tanı ve tedavi başarısının ortaya çıkmasında laboratuvar analizlerinin önemini biliyoruz. Gerekli analizler için hastanın çeşitli bölgelerinden alınan örnekler üzerinde çalışarak durum değerlendirmesi yapıyoruz.

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olan laboratuvarımız tıbbi ekipmanlarla donatılmıştır. Yaman Cerrahi Tıp Merkezinden aşağıdaki test sonuçlarını alabilirsiniz:

·         Biyokimya testleri

·         Hormon testleri

·         Hematoloji testleri

·         Mikrobiyoloji testleri

·         Seroloji

·         Kadın doğum testleri

·         Enfeksiyon hastalıkları testleri

Bir kişi laboratuvar testleri gerektiren bir hastalığa sahipse ve düzenli muayene olmak istiyorsa İstanbul’daki hastanemize başvurabilir. Başka bir deyişle sürekli takip etmeniz gereken bir hastalığınız varsa hastanemizdeki doktorlarımız ve laboratuvarımız sizlere destek olacaktır. Laboratuvar sonuçlarınızı ilgili doktorumuz değerlendirip sizlere tedavi planı belirler.  Böylece bir an önce tedaviye başlayıp hastalığınızın ilerlemesini önlersiniz.

Ayrıca herhangi bir sağlık problemi yaşamadan, Yaman Cerrahi Tıp Merkezi laboratuvarında düzenli şekilde testler yaptırabilirsiniz. Sonuçta, olası hastalıklar rutin laboratuvar hizmetleri sayesinde erken evre teşhis edilerek tedavi edilecektir.

Hizmetlerimiz

Banner-lab2
Laboratuvar Hizmetleri

Hastanemizde doktorlarımız tanı, tedavi ve takip süreçlerinin tümünde laboratuvar hizmetleri analizlerinden yararlanır.