NEWS This is the latest News !

İstenmeyen tüylerinizden kurtulup rahat etmek istiyorsanız, hastanemizdeki Lazer Epilasyon ve Cilt Bakımı bölümüne başvurmanızı öneriyoruz. Uzmanlarımızın kontrolünde cilt tipinize uygun tedavileri hijyenik koşullarda sunuyoruz. Ayrıca uzmanımız epilasyon seansları sırasında tüy yapınıza uygun dalga boyunu uygular.

Bu arada epilasyon işleminde ışınlar orta deriye kadar ulaştığı için lazer epilasyon zararlı bir yöntem değildir. Yani ışınlar deri altınıza veya iç organlarınıza ulaşmamaktadır. Önemli olan nokta ise lazer epilasyonu etkili bir cihaz kullanan alanında uzman bir kişiye yaptırmaktır.

Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde profesyonel uzmanımız lazer epilasyon için Alexandrite Candela cihazını kullanmaktadır. Hastanemizdeki bu cihaz FDA onaylı olup, özel bir durumunuz yoksa genel olarak 6 seansta tüyleri yok etmektedir.

Hastanemizde uzmanımız Hydra Clean makinesi ile cilt bakımı yapmaktadır. En popüler ve etkili cilt bakım makinası olan Hydra Clean’in 9 ayrı başlığı vardır. Böylece uzmanımız uygulama sırasında hastaya özel bakım yapmaktadır. Hastanın yüzündeki siyah nokta, akne ve lekeler temizlenmektedir. Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde bulunan Hydra Clean ağrısız bir şekilde uygulanan ve birçok faydası olan popüler cihazdır.

Yepyeni bir güzellik anlayışı istiyorsanız hastanemizde kirpik lifting uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamada kullandığımız ürünler zararsız olup Alman firması ürünüdür. Kirpik lifting işlemi sonucunda kirpikleriniz hacimli duracaktır.

Hastanemizde tüm hizmetlerimizde hijyen standartlarına önem verip hastalarımıza rahatlatıcı ve konforlu bir ortam sunuyoruz. Tıp merkezimizde uzmanlarımızın kullandığı ürün ve cihazlar yüksek kalitededir. Kendinize etkili ve memnun kalacağınız bir bakım yaptırmak istiyorsanız, hastanemizin Lazer Epilasyon ve Cilt Bakımı bölümünden randevu almanızı tavsiye ederiz.

Hizmetlerimiz

Rinoplasti1
Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiği yöntemi ile bu darlıklar açılabilir ve kişinin çok daha rahat bir hayata sahip olması hedeflenebilir.