NEWS This is the latest News !

  Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde medikal estetik kliniğimiz ciltte sarkma, kırışıklık, bölgesel kilolar, leke gibi estetik sorunları en etkili şekilde çözmektedir. Bildiğiniz gibi yaş almak, hastalıklar, çevresel etkenler ve genetik faktörler vücut ve yüz bölgemizde sarkmalara ve yıpranmalara neden olmaktadır.

  Medikal estetik hekimimiz Dr. Saltuk Kendir, çeşitli yöntemlerle kişilerdeki yıpranmaları onarmaktadır. Ayrıca doktorumuz hastalarının vücutlarının kozmetik olarak en güzel haline kavuşması için tedaviler uygulamaktadır. Sizde doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizdeki medikal estetik kliniğine başvurabilirsiniz. Peki, Dr. Saltuk Kendir sağlıklı ve güzel bir vücut için hangi metotları kullanmaktadır?

  ·         İp askı

  ·         Mezoterapi

  ·         Dolgu

  ·         Botoks

  ·         EMS cihazı

  ·         Karbon peeling

  ·         Altın iğne

  ·         PRP

  ·         HIFU

  ·         Dövme silme

  ·         Skar tedavisi

  ·         Ben alma

  ·         Kist çıkarma

  ·         Yüzdeki lekeleri giderme

  ·         Göz kapağı estetiği

  Aslında genel estetik uygulamalar yukarıda saydığımız tüm maddelerdir. Bu arada bazı kişiler ileri bir zamanda yaş aldıkça oluşacak yıpranmaları önlemek için estetik tedavileri tercih etmektedir. Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde medikal estetik tedavisi, insan anatomisine ve uygulayacağı tekniklere hâkim profesyonel doktorumuz tarafından güvenle gerçekleştirilmektedir.

  Hizmetlerimiz

  Yüzgerme
  Yüz Germe Nedir? Nasıl Yapılır?

  Kişilerin yaşlılık karşıtı işlemler arasında en sık tercih ettiği yüz germe işlemleri çok popülerdir. Dış dünya ile iletişim kurarken yüzümüz önemli bir araçtır.

  Dolgu1
  Dolgu Estetiği Nedir?

  Dolgu estetiği yaptırırken dolgu enjektörünün ambalajından yeni çıkarıldığını görmenizde önemli fayda vardır.

  Botoks1
  Botoks Nedir?

  Laboratuvar koşullarında elde edilen ve yeterince seyreltilen botoks toksini, belirli oranda vücudumuza yarar sağlayabilir.

  Saltuk
  Dr. Saltuk KENDİR