Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanımız genel teşhis ve tedavi hizmetleri başta olmak üzere pek çok alanda kadın hastalarımıza kaliteli hizmet sunmaktadır. Op. Dr. Sevtap Alkan riskli ve normal gebeliklerin takibi, doğum, doğum kontrol yönetimleri, genital estetik alanlarında bilinen profesyonel bir uzmandır.

Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde hastalarımız uluslararası standartlarda teşhis ve tedavi hizmetleri almaktadır. Doktorumuz ve ekibi hastaların tüm sağlık ihtiyaçlarını en kaliteli ve etkili şekilde yerine getirmektedir.

Op. Dr. Sevtap Alkan vajina estetiği, labioplasti, hudoplasti operasyonları ile kadınların özgüvenlerini tekrar kazanmalarına destek olmaktadır. Ayrıca uzman doktorumuz enfeksiyonel hastalıklar, adet düzensizliği, kasık ağrısı gibi konularda hastalarını tedavi etmektedir. Üstelik Op. Dr. Sevtap Alkan jinekolojik kanserler konusunda profesyoneldir.

Kadın hastalıkları kliniğimizde doktorumuz ve ekibi anne adaylarına şefkatle destek olup, süreci anne ve bebek açısından mükemmel şekilde takip etmektedir. Yaman Cerrahi Tıp Merkezimizde doğan tüm bebeklere en iyi şekilde bakım verilmektedir. Sonuç olarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğimiz annelerin ve bebeklerin sağlığına önem verip gerekli tüm planlamayı yapmaktadır.